.

.

Купе Автомобил Стил На Карбонски Влакна Предната Решетка Решетка За Hyundai Genesis Coupe 2009-2011

Купе Автомобил Стил На Карбонски Влакна Предната Решетка Решетка За Hyundai Genesis Coupe 2009-2011

DEN 6972.00
DEN 7833.60
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност . Ве молиме проверете со вашите локални обичаи да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако вашиот објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да ви бидат вратени. Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање. Детали 1. Карбонски Влакна 2. Пакет вклучувајќи : 1 PCS Предниот Браник Скара 3. 100% нови,никогаш не се користи 4. Fitment : Одговара за Hyundai Coupe 2009-2011 Плаќање Ние САМО го прифати . Политика на враќање Ние нудиме наплата или размена во рок од 30 дена по приемот на цел во случај ќе добијат оштетените / неточни / неисправен објект. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Контактирајте со Нас, ве Молиме слободно да се испрати порака, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Таму може да биде одредено задоцнување, за време на викенди и празници. илустрација

Основни својства

Бренд Име:
HastonSportsline
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A5
А5-Година:
До 2015
Модел Година:
До 2015
Име На Модел:
2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
4.5kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Автоматскиот Автомобил Предниот Браник Скара
Тип На Објект:
Дербито Скари
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
G. W:
3.5 КГ
Материјал:
Карбонски Влакна
Одговара:
За Hyundai Genesis Coupe скара

Тие исто така купуваат со овој производ.