.

.

Топла продажба креативни DIY Божиќ ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца соби Облека продавница налепница

Топла продажба креативни DIY Божиќ ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца соби Облека продавница

DEN 191.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


ZOOYOO Топла продажба креативни DIY Божиќ ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца соби Облека продавница налепница
Производите се должи на екранот или светлина и други причини се појавуваат малку боја разликата е нормален феномен Ако ви треба други бои, ве молиме контактирајте со нас! Моите најмили клиенти : ви Благодарам многу за вашата посета и/или купување во нашата продавница! Ве молиме не заборавајте да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации (5 ЅВЕЗДИ) како награда ако сте задоволни со вашата нарачка, која ќе биде одличен поттик за нас. Меѓутоа, ако не ви се допаѓа објектот, ве молиме да не се вознемири. : ( Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави netural/негативна повратна информација (4 ЅВЕЗДИ или помалку). Дека никогаш нема да помогне да се реши проблемот, но штета нас двајцата. Дозволете ни да знаеме вашите проблеми или прашања, и ние ќе feed врати во рок од ЕДЕН работен ден, и да се обидат најдобро да ги реши вашите проблеми. Ви благодариме повторно! Општи Услови : Плаќање : ЗАЧУВАМ е единствениот начин на плаќање прифати, затоа што е лесен , брз и безбеден и полнење ниска комисија. Било какви проблеми во врска со плаќање на, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Превозот : Еднаш плаќање примена, точка(а) ќе биде предаден во рок од ЕДЕН работен ден-три работни дена, ретко се одложи, но не подолго од три дена. Времето за испорака е во голема мера зависи од начинот на испорака можете да изберете. Политика на враќање : Предмети може да се врати во рок од 7 дена по приемот и клиентот ќе контактирајте нè за потврда пред да се врати на објектот. Ако објектот е скршен, уништена за време на превозот или тоа не е она што сте го купиле, на товар на враќање ќе биде на наша сметка. Сепак, субјективни причини како "не ми се допаѓа тоа.", "Тоа не е исто како мојата имагинација", итн., нема да бидат прифатени. Ако предмети да се врати за такви причини, на товар на враќање ќе биде на клиентот сметка. Сите предмети се врати ќе биде иста како и да е, вклучувајќи целосен пакет. За трговија на Големо : Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика.Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде guarance.Ако ви се случува да се направи купување на голема количина на, ве молиме слободно да не контактирате во врска со превозот, плаќање и специјален попуст!

Основни својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
WANGZHIMING
Censor Кодот:
1
Функција:
Разубават

Тие исто така купуваат со овој производ.