.

.

Висок Квалитет 10M USB 2.0 Продолжување на Активен/ Repeater 480 Mbp Активни USB Кабел за Продолжување

Висок Квалитет 10M USB 2.0 Продолжување на Активен/ Repeater 480 Mbp Активни USB Кабел за Продолжување

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Висок квалитет, 10 метри, активни USB 2.0 repeater кабел се однесува на "акција област" на вашиот USB кабелска - без загуба на податоци или трансмисија грешки.
Repeater IC чип е вклучена.
За пренос на брзини : 100/200/480 Mbps.
Интерфејс : USB 2.0
Кабел Должина : околу. Од 10 метри
пакет содржина : 1 x 10 M USB Кабел за Продолжување
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.