.

.

5PCS Стоматолошки Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Жица Хируршки Инструменти 0.7 mm 0.8 mm 0.9 1.0 mm mm 1.2 mm

5PCS Стоматолошки Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Жица Хируршки Инструменти 0.7 mm 0.8 mm 0.9 1.0 mm mm 1.2 mm

DEN 1068.00
DEN 1135.68
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик 50g / парче Дијаметар : 0.7 mm 0.8 mm 0.9 1.0 mm mm 1.2 mm
5 Pcs

Основни својства

Бренд Име:
ZUCZUG
Големина:
Small
Број На Модел На:
083134
Состојка:
Нерѓосувачки челик жица
Тип На Објект:
Белење На Заби

Тие исто така купуваат со овој производ.