.

.

Бања Влезот Знак Акрилик Огледало Површина Врата / Ѕидот Налепница Продавница Office Home Кафе Хотел Декорација БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Бања Влезот Знак Акрилик Огледало Површина Врата / Ѕидот Налепница Продавница Office Home Кафе Хотел Декорација

DEN 143.00
DEN 167.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бања Влезот Знак Акрилик Огледало Површина Врата / Ѕидот Налепница Продавница Office Home Кафе Хотел Декорација БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ овој оглас е превозот преку кина пост мал пакет ,понекогаш тоа може да се изгуби пакет ,Ако не сакате да се преземе ризик,ве молиме изберете кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот . Боја : Црна,Злато ,Сребро Материјал : 100% акрил Дебелина : 1 мм Производ големина : нормална големина : 16.5x9.5cm голема големина : 20x12cm Пакет содржина : 1pcs како на сликата подолу : Можете да нарачате било кој производ моделирање, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас.
Топло Prompt
Сите наши производи може да биде големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас да го цитирам!
Ако се купат повеќе производи, ве молиме да се стави на производи во количката ,а потоа направи плаќање заедно.
Испорака
Ве молиме внимание ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ве молиме запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Повратни информации
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
За Нас
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.

Основни својства

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Големина:
164x95mm
Стил:
Модерна
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
HYGGEHOME
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Стакло/Бања
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G0006-Бања
Функција:
3D Налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.