.

.

Прст велосипед минијатурни играчки за деца, момчиња Спортски Подарок

Прст велосипед минијатурни играчки за деца, момчиња Спортски Подарок

DEN 105.12

Од стоката
Достапно е за нарачката


Кул Прст Велосипед Играчка Поставена Голема изработка на мини cours. многу популарна во велосипедизмот фан. Одлична колекција и прекрасен подарок. Забелешка : боја на оваа играчка ќе ви бидат пратени по случаен!Кул Прст Велосипед Играчка Поставена
Одлична изработка на мини cours.
многу популарна во велосипедизмот фан.
Одлична колекција и прекрасен подарок.
Забелешка : боја на оваа играчка ќе ви бидат пратени по случаен!
Материјал : Алуминиумски + пластика
Големина : за 11.2*7 см
Пакување листа :
1× Мини велосипед
2× Замена На Гуми
1× Кодот
2× Справи со алатка
Забелешка : ве Молиме избегне дека децата се проголта мали делови. Кога ќе се игра оваа играчка во собата.за Деца под 3 години,Тоа мора да биде под водство на родителите.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Основни својства

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.