.

.

Инкџет ПВЦ лична Карта Фах Пластична картичка Лента PVC Картичка Печатење на Послужавник за Canon IP4600 4700 4760 4820 4850 4880 MP630 640 MG5250 8150

Инкџет ПВЦ лична Карта Фах Пластична картичка Лента PVC Картичка Печатење на Послужавник за Canon IP4600 4700

DEN 383.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Инкџет ПВЦ лична Карта Фах Пластична картичка Лента PVC Картичка Печатење на Послужавник за Canon IP4600 4700 4760 4820 4850 4880 MP630 640 MG5250 8150
Опис :
Име на производ : Инкџет ПВЦ лична Карта Фах Пластична картичка Лента PVC Картичка Печатење на Послужавник
Се користи за Canon IP4600 IP4700 IP4680 IP4760 IP4850 IP4950 IP4840 IP4940 IP4820 IP4920 IP4880 IP4980 IP4870 IP4970 IP4810 IP4910 IP4830 IP4930 MP630 MP640 MP980 MP990 MG5250 MG6150 MG8150 MG8250 MG5250 MG6140 MG8140 MG5220 MG5320 MG8120 MG6120 MG6220 MG6180 MG8180 MG6170 MG8170 ОЕМ код : N/A Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Основни својства

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
IP4600 4680 4700 4760 4820 4850 4880 4920 MP630 640 MG5250 6120 8150
Тип:
Други
Објектот:
Инкџет ПВЦ лична Карта Фах Пластична картичка Лента PVC Картичка Печатење на Послужавник
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
IP4600 4680 4700 4760 4820 4850 4880 4920 MP630 640 MG5250 6120 8150
ОЕМ Кодот:
N/A
Пакет:
Неутрален пакет
MOQ:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Тие исто така купуваат со овој производ.