.

.

Активни ѕвончето сплит тенка 12mm * 6.5 mm STDE1206-05 5V ѕвончето

Активни ѕвончето сплит тенка 12mm * 6.5 mm STDE1206-05 5V ѕвончето

DEN 408.00
DEN 480.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Благајник препорачува Набавка ѕвончето STDD-4216 W 12 V 24 V 3 ¥ 3.50 Попуст вистински моделот arima (p ѕвончето STDT-4216 3-24 ¥ 2.50 Понуда на високо-decibel аларм ѕвончето 12 V 24 V 220 V Висока ¥ 11.00 Вистински ШВ-420.HDX-2 нормално затворен прекинувач вибрации чувствителност ¥ 0.25 Попуст вистински ( моделот arima (p ) ѕвончето STDT-3015 A 3-2 ¥ 1.50 Мобилни Преносни DVD / ЕВД труба дијаметар 40 MM 8 Европа ¥ 3.80 Фабрика директни магнетни ѕвончето дијаметар 12mm * 9.5 mm во висина ¥ 0.75 Фабрика Директни ШВ-460 топката се префрлите вибрации се префрлите на вибрации на сензори ¥ 0.70 Фабрика Директни 30мм внатрешни магнетни тенка 8 ohm од 1,5 W Преносни DVD фанови ¥ 3.50 [ Вистински Huayu Електроника ] Електромагнетни ѕвончето 3 V Активни 09 9mm * ¥ 1.20 Снабдување Звучник 8 ohm од 1,5 W звучници со дијаметар од 28 MM дебелина од 5 ¥ 3.60 Фабрика директни пасивни piezo ѕвончето STDR-1407 A 1-3 ¥ 0.58 Колекција на продавницата ]
Магнетни Ѕвончето
STDE1206
ЗАЧЕСТЕНОСТ ОДГОВОР
СПЕЦИФИКАЦИИ Тип на Единица STDE1206-01 STDE1206-03 STDE1206-05 STDE1206-09 STDE1206-12 Оценет Напон V 1.5 3 5 9 12 Оперативен Напон V 1-2 2-5 4-8 7-12 8-15 * Номинална Струја (МАКС) m A 20 30 30 30 30 * Мин Звучниот Излез на 10 cm d B 75 80 85 85 85 * Resonant Фреквенција Hz 2300 300 Оперативни Температура -20 До +70 Складирање Температура -30 До +105 Тежина g 2

Основни својства

is_customized:
Yes
Тип:
ѕвончето
Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.