.

.

БОБО ПТИЦА Бренд Сонце очила Мажите Гроздобер Бамбус очила за сонце Жените Ретро рачно изработени Eyewear Oculos

БОБО ПТИЦА Бренд Сонце очила Мажите Гроздобер Бамбус очила за сонце Жените Ретро рачно изработени Eyewear Oculos

DEN 979.00
DEN 1439.52
-32 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


БОБО ПТИЦА Бренд Сонце очила Мажите Гроздобер Бамбус очила за сонце Жените Ретро рачно изработени Eyewear Oculos Опис на Производот рачно изработени Бамбус очила за сонце
Revo слој огледало / Поларизирани леќи, дрвени бамбус рамка, За Мажи & Жени
Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.
Она што е во кутијата
1 x 1 дрвени подарок кутија
1 x 1 пп торба
1 x 1 ткаенина торба
1 x 1 очила за сонце
Прилагодено : Може да engrave вашето лого на очила за сонце и кутија.
Логото линк :

Основни својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
5.3 CM
Леќи Материјал:
Polaroid
Број На Модел На:
QZ66
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Рамка Материјал:
бамбус
Стил:
овална
Леќа Ширина:
5.3 CM

Тие исто така купуваат со овој производ.