.

.

2 ПАРЧИЊА: 63mm Влезот 89mm Штекер Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совет Akrapovic Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Двојна Совети за било автомобили

2 ПАРЧИЊА: 63mm Влезот 89mm Штекер Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совет Akrapovic Карбонски Влакна Издувните

DEN 6048.00
DEN 6720.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2 ПАРЧИЊА : 63mm Влезот 89mm Штекер Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совет Akrapovic Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Двојна Совети за било автомобили Top 8 причини за да се добие Карбонски влакна издувните совети за било автомобили 1. Висок квалитет на јаглерод и челик издувните совети за било автомобили 2. Супер светло тежат 3. Одлична fitment и Лесна инсталација
4. Агресивни нов изглед
5. ОЕМ & OE стандард за квалитет, добри како origines.
6. Најдобрите цени на сите производи од ист квалитет на ниво на.
7. Најкусо време за стоки-подготовка и soonest испорака.
8. Независна R&D оддел и одлична по-продажба на услуги.
Забелешка : Овој пар само за една единица. ниту една цена .
Име На Производ
2 ПАРЧИЊА : 63mm Влезот 89mm Штекер Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Совет Akrapovic Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Двојна Совети за било автомобили
Автомобил Модел
За Било какви автомобили
Цена
Varing од количеството; повеќе и повеќе, толку подобро
Примерок
Достапни б ut не за слободен; Пари врати како цел се става
Време На Испорака
Ние ќе организираме на пратката во рок од 24 часа за Објектот кој е во sotck .
Ако без парк 7-15days по плаќање зависи од вашата quanitty
Плаќање
Western Union, T/T, Paypal и 30% депозит со целосна исплата пред превозот
OEM Услуга
Ranyi speciallized во ОЕМ,ODM
Fitment
Ве молиме да се измери големината на вашиот автомобил цевки пред да се направи нарачка.
Инсталација
Професионалната инсталација се препорачува. заварување на акции или резервни mufflers,ве Молиме проверете што задниот браник/valance/diffuser за fitment, прилагодувања може да бидат потребни или замената може да биде потребно да се одговара пошироката стил совети.

Основни својства

боја:
Материјал Тип:
Карбонски Влакна + Нерѓосувачки Челик
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Guangdong
Монтажа Позиција:
Задните
Осветленост Дел Број:
no
Производителот Дел Број:
Не ' рѓосувачки челик 304
Бренд Име:
RANYi
Другиот Дел Број:
no
Специјални Функции:
Перформанси Подесување
Тип:
Dissipative Пригушувач

Тие исто така купуваат со овој производ.