.

.

3.15 Инчен /80mm/Рамно/90 степени/45 степен/70 степен/25 степен/Дебелина 2mm/алуминиумска цевка / внесувањето воздух цевка/ Може да се заварени

3.15 Инчен /80mm/Рамно/90 степени/45 степен/70 степен/25 степен/Дебелина 2mm/алуминиумска цевка / внесувањето

DEN 374.00
DEN 374.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
100% сосема нов . Никогаш не се обиделе или инсталирани.
Направен од висок квалитет на 6061-T6 алуминиум Рачно полирање заврши
На дебелината на ѕидот е 2,0 mm. Може да се заварени без било какви прашања или проблеми.
Универзална Алуминиум Доза Цевки О Д Права
Вкупната должина е 13.78" инчи (350mm) Должина ,
Совршен за Сопствени направени на Воздухот Систем или Сопствени направени Турбо Интеркулер Цевки
Нема инструкции се вклучени Професионална инсталација е препорачливо
Достапно НА : 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 32-милиметри 35mm 38mm 40mm 45mm 51mm 57mm 60mm 63mm 70mm 76mm 80mm 89mm 102mm
Достапни вид : Прав 45 Степен 25 Degree 70 Degree 90 степени 180 Степен
ве молиме проверете ја нашата продавница за делови што треба
Пакет Се Вклучени :
1x Алуминиум Доза Цевки 3.15" (80 mm) Дијаметар 13.78" инчи (350mm) Должина Цевки
(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете. )

Основни својства

боја:
директно 3.15 инчен, 25 степен 3.15 инчен, 45 степен 3.15 инчен, 70 степен 3.15 инчи, на 90 степен 3.15 инчен
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
350mm
Објектот Тежина:
0.69
Бренд Име:
BP

Тие исто така купуваат со овој производ.