.

.

Креативна личност на модерен минималистички три-димензионални геометриски текстура олеснување конкретни часовник силиконски калап

Креативна личност на модерен минималистички три-димензионални геометриски текстура олеснување конкретни часовник

DEN 2429.00
DEN 2640.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Имајте на ум : Тоа е само вазна силиконски калап,не се вклучуваат на палети.
Квалитет : Низ Европа и сад, FDA сертификација тестирање
Примена : фрижидери, може да се мијат, варени дезинфекција
Answer : ___________________________ Note : далеку од отворен пламен, ножеви
Известување:Ние продаваме силиконски калапи за овие производи, не flowerpots

Основни својства

боја:
25x25x2cm, 29x29x2cm
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Бренд Име:
pinkmore
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
V008
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име:
Силиконски калап за ѕиден часовник
Funtion:
Правење вазна или глина занает
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски

Тие исто така купуваат со овој производ.