.

.

2018 Вистински Целосна Солидна Првите Продажбата Зимска Облека Gilrs За Симпатична Топло Ракав Детска Јакна Бесплатен Превозот Училиште Униформа За Девојки

2018 Вистински Целосна Солидна Првите Продажбата Зимска Облека Gilrs За Симпатична Топло Ракав Детска Јакна Бесплатен

DEN 1343.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
MOQ : 1 buc
бои : како слики
Големина : 18 МИЛИОНИ-24 M-3 T-4 T -5 T
Пакување : 1 сет спакувани во 1 торба
Сите единици се сантиметри/cm која се мери со рачен,ple им овозможи на толеранција на 1-2 cm
Топло prompt
1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .
3.Ние ќе случајно beautifully presented мали подароци на вашиот мало бебе.
Децата НИ Големина на Тело, Должина см Биста cm*2 Ракав Ширина см Рамо cm Погоден Висина, cm 18 МИЛИОНИ 46 29 34 26 90 24 M 48 31 36 27 100 3 T 50 32 38 28 110 4 T 52 33 40 29 120 5 T 54 35 42 31 130 ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

Основни својства

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
A1707A016
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
боја:
Пинк
color1:
Црвена
Стил:
надвор симпатична училиште
ДОПИР:
топло мека
Сезоната:
Зима

Тие исто така купуваат со овој производ.