.

.

3W Едноставна LED Ѕид Светилка Дневна Соба и Спалната соба Влезот Ходникот Таванот Светилка ТВ Ѕид Позадина Mural Светла Ѕид Светилки

3W Едноставна LED Ѕид Светилка Дневна Соба и Спалната соба Влезот Ходникот Таванот Светилка ТВ Ѕид Позадина Mural

DEN 1238.00
DEN 1848.00
-33 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

3 W AC220 V LED Ѕид Светилка Модерен Минималистички Ходникот Тремот Дневна Соба и Спалната соба Светлата ТВ Ѕид Светилка Бар КТВ Ефект за Осветлување-HDXXR
Информации за производот Код : LED Ѕид Светлина
Димензии : 140*50(мм)
Моќност : 1 W 3 W
Извор на светлина : 220 V (G5.3) Достапни LED извор на светлина
Материјал : висок квалитет на алуминиум
Боја : алуминиум боја
Предмет : Сала. Ходникот Таванот Таванот Таванот
Volatge : AC220 V
Собранието метод : Ѕид-монтирани
Гаранција : 1 година
Пакет : 1 ѕид светилка

Основни својства

Абажур Боја:
Површината планината, Темната страна
Wattage:
1W, 3W
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
LED
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Бренд Име:
Zhenlong
Карактеристики:
Цврсто дрво ѕид светилка
Употреба:
За итни случаи
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
ѕидот светилка:
ѕидот светлина
ѕидот luminaire:
ноќни ламби
кревет светилка:
кревет светлина
бојадисана ѕид светилка:
скалило светлината
скалило светилка:
скалите осветлување
Aisle Светилка:
Прошетка Начин премин светлина
ѕидни светилки:
ѕидот светла за дома
ѕидот светла за спална соба:
sconce ѕид светла
отворено осветлување светилки ѕид:
ѕидни светилки за кревет соба
Спалната соба светлата:
ефект светлина

Тие исто така купуваат со овој производ.