.

.

АНТИ Домот Мраз сина Quinceanera Фустани Луксузни beading Rhinestones Backless Принцеза Vestidos Де Quinceaneras Слатка 16 Фустани

АНТИ Домот Мраз сина Quinceanera Фустани Луксузни beading Rhinestones Backless Принцеза Vestidos Де Quinceaneras

DEN 6591.00
DEN 9552.00
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


***Опис***
Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.
Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.
***Големина На Топ Листите***
***Боја На Топ Листите***
***Како да се Измери***
***Задоволство На Клиентите***
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
***Плаќање***
Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Со цел да се заштити вашиот
интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете
вашиот предмети и се задоволни со тоа.
***Превозот***
1.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испорака
детали.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции
статус.Најчесто,тоа ќе биде 3-15 работни дена.
***Повратни информации***
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе една минута.Ви благодариме !
***Ве Молиме Запомнете***
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
HQY4551
Декорација:
Beading,Кристално
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук,Волна
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
anti
Sleeve Стил:
Со Јакна
Назад:
Патент

Тие исто така купуваат со овој производ.