.

.

1 парче Фантазија Боја Шума тигар носат Топла Големи животни Привремена Тетоважа Водоотпорен Тетоважа Налепница за жени мажи

1 парче Фантазија Боја Шума тигар носат Топла Големи животни Привремена Тетоважа Водоотпорен Тетоважа Налепница

DEN 34.00
DEN 37.92
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти. Спецификации : Количина : 1pcs Големина : 9 X19cm

Основни својства

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
1 piece
Број На Модел На:
1 Парче
Бренд Име:
YOEMTAT

Тие исто така купуваат со овој производ.