.

.

Формулиран Платно Печатење Сликарство Познати Букви Инспиративна Цитат Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декорација LZ351

Формулиран Платно Печатење Сликарство Познати Букви Инспиративна Цитат Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома

DEN 288.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Платно Печатење на Слика Briefness Познати Букви Инспиративна Цитат Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декорација Без Рамка LZ340
Материјал : платно
Големина : 20x25cm; 8x10inch
21x30cm; А4
28x36cm; 11x14inch
30x40cm;12x16inch
30x42cm;А3
40x50cm;16x20inch
50x70cm;20x28inch
Тема : Понуда
Рамка : Без рамка, Не се водат.

Основни својства

Големина (Инчен):
20x25cm 8x10inch, 21x30cm A4, 28x36cm 11x14inch, 30x40cm 12x16inch, 30x42cm A3, 40x50cm 16x20inch, 50x70cm 20x28inch
Бренд Име:
Меморија Боја
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
LZ351
оригиналниот:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.