.

.

За Microsoft Lumia 535 Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија Зајакнато Guard

За Microsoft Lumia 535 Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија Зајакнато

DEN 76.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да се вратат и вие само треба да се плати за враќање превозот . "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и празници). Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Контакт со НАС на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не отворајте спор случајно. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата.
Повратни информации :
Елени клиент, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Ќе биде многу ценет. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања.
Компатибилен Модел :
*За Microsoft Lumia 535
Пакет Се Вклучени :
1 x Јасно Калено Стакло Екран Заштитник
1 x Чистење Алатката за Поставување на Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. Не се Менува откако ќе се плати цел. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Ултра Тенок Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Експлозија-доказ Заштитна Фолија Зајакнато Штит За Microsoft Lumia 535
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4.

Основни својства

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
за Microsoft Nokia Lumia 535
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Премиум Пред Екран Заштита Shield Покрива Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер

Тие исто така купуваат со овој производ.