.

.

2017 2018 За Audi A4 Левата рака се вози Автомобил централна складирање кутија broadhurst потпирач remoulded автомобил ракавица складирање кутија

2017 2018 За Audi A4 Левата рака се вози Автомобил централна складирање кутија broadhurst потпирач remoulded

DEN 537.00
DEN 639.36
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Audi A4 2017 2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : пластика
Боја : како нашите слик
Вклучува : 1 сет (СО ДУШЕЦИ)
Лесна инсталација
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт .
Ако не сте добиле објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
01
Година:
2017 2018
Објектот Висина:
1inch

Тие исто така купуваат со овој производ.