.

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете �

【 обетки 】S925 материјал【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 бебе【 калцедон 】 црвениот кристал Мозаик

HIBRIDE Убава Шарм Цвет Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Brincos Бисер Earring За Свадба Подароци E396Бренд : HIBRIDEП�

И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.Ние однос на секои к

[xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][

hipping политика Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух

Производ Infromation : Стил : Најновите Крстот Уво EarringМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Челик Црното З

Висок Квалитет, Нема Исчезнат Бои, Безбеден за човековото тело!Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикСтил :

Врвен Квалитет На Домот Луксузен Дизајн Нова Мода S925 Sterling Silver Австриската Кристал Pendant Ѓердани Со Змија

Па кога се носи, треба да се избегнува.П : Колку долго ќе нормална употреба на накит згаснат?A : За промена

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена / Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет :

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена / Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет :

Производ Infromation : Стил : Мажи жени на Модата Уво СтудМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : МешаниНе ' р

1 20pairs / многу.2 Бои : бела и црна камења;случаен multicolors.3 Дизајн : кристал.4 Материјал : бакар обложено со сре�

Рачно Изработени Тајландски Сребрена Пеперутка Обетки Гроздобер 925 Сребрена Пеперутка Earring Sterling Silver Же�

Едноставна Геометрија Триаголник Студ Обетки Злато Сребро Црна Обложено Со Отворен Earring Жени Мажи Модн�

Материјал : еколошки бакарни легури Висок квалитет на цирконот Производ површина : без никел platinum electroplat

1 Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете �

Обетки Големина : 1.6 см ( ве Молиме љубезно се забележи големината )Бренд : Pera НакитПредмет Тип : Романтичн

добредојдовте на HSZ Накит 1.цел помалку 200ќе испораката од Страна на кина / хонгконг пост.2.цел повеќе од 20

Добредојдовте на нашата продавница!Одличен квалитет голема услугаНајнови Вести !!! Голема Заштеда за вр

Meetcute Мода Кристал Цвет Студ Обетки Жените Подарок 1 Пар Корејски Стил Earring Партија НакитОпис : Состојба :

Големина е околу 1.45 cm*1.45 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цен�

Големина е околу 1,3 см*2.6 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цен�

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо�

Боја : Зелена / Браун Материјал : Стакло, Симулирани Бисери Големина : 5.5 * 2.6 см (1"=2.54 см) Количина : 1 пар Па�

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како на фотографии со Димензии : Д

52 / многупара / многуТренди Мажи / Жени Панк Нерѓосувачки Челик Обетки Кристал Злато / Сребрена / Црна 316

Обетки Карактеристики : Бисер големина : 5mm квалитет бисер ; 8mm квалитет бисер Метал типот : Злато позлате�

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има бил

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо�

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо�

Опис На ПроизводотJYou HF Модерни Жени Подарок ААА Циркон Рубикова Коцка Шарм Обетки Нежен Накит Мода Среб

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за �

Сите продукции се директно произведени од нашата фабрика Повеќе На Мало Со Производи, Ве Молиме Да Клик�

Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / г�

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 8.3*8 mmПовод Подароци, Партија, Ангаж�

Earring Тип Студ Обетки Објект Тип Обетки парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип �

E arring Тип Студ Обетки Објект Тип Обетки парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИТоп Мода Побрз�

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете �

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете �

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па�

Материјал бакарни легури вметнување на квалитетот на животната средина циркон (S925 игли може да се прила

Име : Гитара ОбеткиМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик ОбеткиКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетБој�

Детали и Опис : Ите у : Најпопуларните Кадифен Топката Обетки Сомот Топката Со Кристално Обетки За Женит�

Моден Голем Круг Акрилик Студ Обетки За Жените Едноставна Бела Црна Голем Круг Обетки 2016 Година Мода Но�