.

.

Нова Секси Вертикална Лента Едно Парче Костим За Капење Жените Бански Шарени Bodysuit Отсечени Назад Лето Плажа Костим За Капење Пливаат Monokini

Нова Секси Вертикална Лента Едно Парче Костим За Капење Жените Бански Шарени Bodysuit Отсечени Назад Лето Плажа

DEN 656.00
DEN 863.52
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ КУПОТ НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА&О ГОЛЕМИНА EURP ГОЛЕМИНА НА САД ГОЛЕМИНА S 32"~34" 81~86 CM 24"~26" 61~66 CM 34"~36" 86~91 CM А~Б 6~8 32~34 4~6 M 34"~36" 86~91 CM 26"~28" 66~71 CM 36"~38" 91~96 CM Б~C 8~10 34~36 6~8 L 36"~38" 91~96 CM 28"~30" 71~76 CM 38"~40" 96~101 CM Б~D 10~12 36~38 8~10 XL 38"~40" 96~101 CM 30"~32" 76~81 CM 40"~42" 101~106 CM C~D/E 12~14 38~40 10~12

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CS1746
Бренд Име:
CSKASIO
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex,Најлон
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
S M L XL
Дизајн карактеристики:
Висок Отсечени Триаголник 3 Бои
Тип:
Едно Парче Бански Едно Парче Костим За Капење Monokini
Погоден за:
Жените Дами Девојки Женски Жена Дама Девојка Femme
Сезоната:
лето пролет

Тие исто така купуваат со овој производ.