.

.

Верува - Custom Canvas Ѕид Уметност Печатење Печатење капка превозот за вертикална 1-panel отпечатоци трговија на Големо

Верува - Custom Canvas Ѕид Уметност Печатење Печатење капка превозот за вертикална 1-panel отпечатоци трговија

DEN 384.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакување :
Прилагодено За Цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања..
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Основни својства

Големина (Инчен):
40x65cm, 45x75cm, 50x85cm, 60x100cm
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
чиста уметност простор
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
дијамант
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
правоаголник

Тие исто така купуваат со овој производ.