.

.

DIY Scrapbooking Комплет 6inches Дизајнер Пролет Мека Шарени Зелена Хартија Колекција 24 Лист Влошки придружните Документи Картичка Занает

DIY Scrapbooking Комплет 6inches Дизајнер Пролет Мека Шарени Зелена Хартија Колекција 24 Лист Влошки придружните

DEN 287.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


DIY Scrapbooking Комплет 6inches Дизајнер Пролет Мека Шарени Зелена Хартија Колекција 24 Лист Влошки придружните Документи Картичка Занает Материјал : Хартија Големина : 15.2* 15.2 cm Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајнот Како процес на снимање светла и други фактори, постојат боја хроматските аберации,е нормална ситуација, ве молиме да се разбере. Ви благодарам многу за вашата поддршка и разбирање

Основни својства

Бренд Име:
Месопотамија
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
PP023
Материјал:
Хартија
Занает:
печатење, бронзирање, умре сечење
Големина:
6,15.2*15.2cm
Лабава-лист:
24 Лист
Стил:
Есен Градина Ткаеше Хартија
боја:
Зелена

Тие исто така купуваат со овој производ.