.

.

HAHAFLOWER Лето Плажа Сандали, Влечки За Жените Цвеќиња Слајдови Женски Влечки Бохемија Чевли Гума Против Пролизгување Плажа Чевли

HAHAFLOWER Лето Плажа Сандали, Влечки За Жените Цвеќиња Слајдови Женски Влечки Бохемија Чевли Гума Против Пролизгување

DEN 596.00
DEN 863.52
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Купувачот Прочитајте Превозот l Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел Бр. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
l ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате : l (1).Кина Пост Воздух Парцела (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 15 ~ 60 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). (2). Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS, екстра трошоците за Превозот, тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); Ако бројот што треба да се купат повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ви помогне да се пресмета вистинското превозот цена попусти. Плаќање : l Ние прифаќаме alipay тука.
l Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
l Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
l Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
l Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : l П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел ; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
л П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
л П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
l Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Основни својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
A23
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Цвет
Бренд Име:
HAHAFLOWER
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Горниот Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор

Тие исто така купуваат со овој производ.