.

.

2017 мода девојки сандали Дише Мрежа Чевли Мрежа Мека Секојдневен Чевли на момчиња Станови Неврзан

2017 мода девојки сандали Дише Мрежа Чевли Мрежа Мека Секојдневен Чевли на момчиња Станови Неврзан

DEN 645.00
DEN 806.40
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

детали за производот Забелешка : ве Молиме да се направи соодветен избор според дете метри должина, и внатрешниот должина на сандали на нас големината само за референца. по големина ако се уште се збунети. слободно контактирајте со нас.

Основни својства

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Бренд Име:
AOSTA БЕТИ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Полиестер
Функција:
Дише

Тие исто така купуваат со овој производ.