.

.

Дигитални Бебе Бања Термометар Туш Температура На Водата Пате Термометар 6 Цртан Филм Животински Облик Факултативна Дете Бања Играчка

Дигитални Бебе Бања Термометар Туш Температура На Водата Пате Термометар 6 Цртан Филм Животински Облик Факултативна

DEN 358.00
DEN 397.44
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дигитални Бебе Бања Термометар Туш Температура на Водата Пате Термометар 4 Цртан филм Животински Облик Факултативна Дете Бања Играчка Големина : 9.5*8.5 CM Материјал : пластика;силикони;електронски компоненти Бебе бања на температура на вода совети : Бебе бања на температура на водата од 37-40 степени,препорачливо е да се користи професионална термометар за мерење,општата температура на термометар е 36-42 степени,(тоа е различно од брендови ) на температура на човечкото тело не е точна.

Основни својства

Тип:
Домаќинство Термометри
Возрасна Група:
Бебиња
Термометар Употреба:
Бања Термометри
Температурата Опсег:
5-50 ℃
Број На Модел На:
бебе термометар bath001
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Mambobaby
Термометар Тип:
Дигитални
Име:
бебе бања термометар
Се применува за:
Туш За Температура На Вода

Тие исто така купуваат со овој производ.