.

.

Нова Безжична Црна Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето Стакло Клип 10m Далечина За iPhone паметни телефони со Автомобил Полнач

Нова Безжична Црна Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето Стакло Клип 10m Далечина За iPhone

DEN 595.00
DEN 992.16
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето стакло Клип 10m Далечина За i Phone 4 S 5 5 S 5 C Samsung Галакси S5 S3 S4 Забелешка 2 3 паметни телефони MP3 MP4 Таблет - Ехо и отстранување на Бучава и Сите Bluetooth-от Видиме со Автомобил Полнач Внимание :
Данокот на земјите од ЕУ преку DHL/Федекс мора да се плати од страна на купувачот,па доколку вашата адреса за испорака беше во европска обединетите земји, таму ќе треба да плаќаат данок! Се надеваме на разбирање!за било какви прашања само нас контакт кога ќе се чувствуваат слободни !
100% сосема нов и добра работна состојба
Погодно за полнење да се cliped на автомобилот е сонцето стакло.
Исто така се користи за hands-free повикува дома и во канцеларија
Multipoint технологија и оваа говорникот може да биде поврзан со 2 мобилен телефон
Силен сигнал, јасен звук и nonradiative
Спецификации :
Поддршка главата слободни, главата во собата и така натаму
Вклучени DSP за поддршка на напредни ехо и отстранување на бучава
Со 2 W говорник и висока чувствителност микрофон
Multipoint Поддршка : им овозможува на звучникот се поврзете со два телефони
Компатибилен Bluetooth Specification : V3.0+EDR
Работна фреквенција на опсегот : ISM (2.4-2.84 GHZ)
RF излезна моќност : До 10 метри
Батерија тип : литиум мобилен 3.7 V, 600-650mah (BL-5 B)
Време на разговор : до 15-16 часа
Време во мирување : до 1000 часа
Големина : 118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)
Полнење време : 2-3 часа
Пакетот вклучува : ( не се вклучени мало кутија ) 1 x Bluetooth Handsfree Звучникот 1 x Автомобил Полнач 1 x USB кабелот 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Железо Носителот Забелешка : @сите купувачи,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да знаат дека овој Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил доаѓа со магнетни,па не може да брод од преку Кина Пост,само Малезија Пост,се надевам дека за разбирање!

Основни својства

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Бренд Име:
К KWOKKER
Објектот Големина:
118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)
Име На Модел:
Bluetooth Сет За Автомобил
Специјални Функции:
Поврзете два телефони во исто време
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
137g
Име:
hands-free speakerphone

Тие исто така купуваат со овој производ.