.

.

Бела сина, црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на делови од телото P90O

Бела сина, црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување

DEN 15412.00
DEN 16752.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Овие трошоци се на купувачот одговорност.
12, Се Обрне Внимание, Ве Молиме!!!
Без избрзана негативни повратните информации, ве молиме! Ако постои незадоволство во врска со нашите услуги или производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние и ветуваме да ги реши вашите проблеми ПОБРЗО.
7, Зошто да се купи од нас?
Нашата фабрика се многу строги со квалитетот на производот,вклучени сликарство, собранието и изработка, и да добие високо пофалба на нашиот висок квалитет,ве молиме да ни веруваат.
Тука е и нашиот следење резултат на еден пакет во САД клиент, ќе видите, клиентот може да се добие пакет во 4 дена.
Маска се спакувани со меур трудови во сеизмички krabičkách.
Тоа ќе пристигне на клиентите во совршена состојба.Нашите испорака е брзо и бесплатно!
4. Ние знаете што сакате и да знаат што да очекуваат.
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 10 дена по породувањето.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.Нашата цена е одлично!
5.

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Ширина:
55cm
Бренд Име:
MidDale
Име На Модел:
YZFR6 2006 2007 T6YH
Објектот Должина:
85cm
Motobike Направи:
Јамаха
Модел:
YZF-R6
Година:
2006 година 2007 година
боја:
исто како на сликата покажува

Тие исто така купуваат со овој производ.