.

.

За Xiaomi Yi Спорт Камера Додатоци Двојно Полначот со USB Порт Може да се Наплаќаат 2 парчиња Li-ion Батерија

За Xiaomi Yi Спорт Камера Додатоци Двојно Полначот со USB Порт Може да се Наплаќаат 2 парчиња Li-ion Батерија

DEN 187.00
DEN 239.52
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Функција
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Може да се Наплаќаат 2 парчиња Li-ion Батерија во исто време
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Компатибилен со : Xiaomi Yi Спорт Камера
Пакет Се Вклучени :
1 x Батерија Полнач
1 x USB Кабел
Answer : ___________________________ Note : Не се вклучуваат батеријата Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние се онлајн во секое време. Нашата компанија се стремиме да се осигура дека задоволството на нашите клиенти е приоритет Број 1 и ве охрабруваме да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате. Враќање&Наплата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Не постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни дадете конкретна причина за враќање,и вашиот aliexpress ID.

Основни својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
полнач
Компатибилен Летало Бренд:
xiaomi
Тежина:
0.05
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
JYA213
Големина:
5cm*3cm*2cm
Бренд Име:
sheingka
Име на производ:
батерија полнач
боја:
Црна
одговараат за:
Xiaomi Yi
Материјал:
ABS
Функција:
Лесно да се инсталира
Пакет:
ПП торба
QC:
100% тестирано
Тежина:
0.05g
брза испорака:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.