.

.

PipiFren Мали Кучиња, Јаки Вистинска Кожа Додатоци Кутре За Мачка Миленици Јака Ѓердан Материјали Harnais разговор Halsband hond

PipiFren Мали Кучиња, Јаки Вистинска Кожа Додатоци Кутре За Мачка Миленици Јака Ѓердан Материјали Harnais разговор

DEN 147.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит.
Pipi Fren Мали Вистинска Кожа Додатоци Кутре За Мачка Миленици Јака Ѓердан Материјали Harnais разговор Halsband hond Предмет Тип : кучиња, јаки / Пет јаки /Мачки јаки Големина ширина Јака XS 1.5 cm 22-28cm S 1,5 см 27-33cm М 2.0 cm 29-38cm L 2.0 cm 33-42cm XL 2.5 cm 37-47cm

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
PipiFren
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Материјал:
Вистинска Кожа
Место на Потекло:
Кина
ID:
L1707001#1
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Домашно Милениче Производи
Функција:
прилагодлив
Куче Поводник Тип:
декорација на Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Поводник тип:
декорација на Јаки
КУЧЕ ЈАКИ:
Yes
Мачките Јака:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.