.

.

Beibehang Сопствена Позадина Медитерански Стил Цртан филм во ЖИВО Позадина Детска Соба Виножито Позадина Mural тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Сопствена Позадина Медитерански Стил Цртан филм во ЖИВО Позадина Детска Соба Виножито Позадина Mural

DEN 710.00
DEN 960.00
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

· Сите mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри.9 = 7 метри квадратни. : Сајтот цената е само 1 квадратни метри, било која големина на подот мурали се целокупната шема. BSET правиме за да се избегнат некои проблеми со квалитетот.

Основни својства

Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
сопствена позадина

Тие исто така купуваат со овој производ.