.

.

XQF 10PCS Воздух Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO двонасочна Радио

XQF 10PCS Воздух Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO двонасочна

DEN 5424.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика
Воздухот Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO двонасочна Радио
Воздухот Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO
Висок квалитет
PTT водоотпорен
Brand new од фабриката
За Motorola SL7550 SL4000 SL300 SL1 K Moto TRBO
Пакет содржина Слушалка x 10 КОМПЈУТЕРИ

Основни својства

Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
База на Радио
Број На Модел На:
SL7550
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
База на Радио
Бренд Име:
XQF
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
База на Радио
Складирање Канал:
База на Радио
Материјал:
добро

Тие исто така купуваат со овој производ.