.

.

KELKONG Бесплатен Превозот Пила Carburetor хидрати за STIHL 017 018 MS170 MS180 Пила Резервни Делови за Walbro тип

KELKONG Бесплатен Превозот Пила Carburetor хидрати за STIHL 017 018 MS170 MS180 Пила Резервни Делови за Walbro

DEN 576.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние сме ОЕМ! Голема количина добредојдовте да контактирате со нас!
* Сосема Нов и Висок Квалитет
Вклучува : 1pc.
Боја : Истиот Да Оглас Слика.
Состојба : Нова На Добра Состојба.
Пакет : Многу Внимателно И Пакет.
Fitment :
Постојат два вида на 170/180 пила carburetor.
Ве молиме проверете слики,потврди исто како на вашиот стариот. ова е Walbro тип.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2mm/инчен мерење на отстапување се должи на рачно мерење, ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
3. Ве молиме проверете ја вашата големина и Дел НЕ. внимателно пред да го купат.

Основни својства

Име На Модел:
HBL180
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Објектот Ширина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
KELKONG
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Тежина:
110g
Пакет Се Вклучени:
Сите како picure прикажани
Fitment:
Џеб Велосипед, Atv Настана, Стенд-Ап Скутери, Нечистотија Велосипеди
Услуга:
ОЕМ и примерок и ok
Carburetor:
HBL180
Земја/Регион на Производство:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.