.

.

74.46 mm (74.5 mm) звучник глас серпентина 75 core Титаниум филм говорникот Замена Tweeter Говорникот Купола дијафрагмата Замени Глас серпентина

74.46 mm (74.5 mm) звучник глас серпентина 75 core Титаниум филм говорникот Замена Tweeter Говорникот Купола

DEN 957.00
DEN 1007.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1pcs 74.46 mm (74.5 mm) звучник глас серпентина 75 core Титаниум филм говорникот Замена Tweeter Говорникот Купола дијафрагмата Замени Глас серпентина
Материјал : Титаниум
отпорност 8ohm
Powe 80 W-260 W

Основни својства

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Интерфејс Тип:
Никој
Безжична Тип:
Никој
комуникација:
Жичен

Тие исто така купуваат со овој производ.