.

.

35v2200uf electrolytic capacitor 2200 35v 13*25 Квалитетот може да биде избришан на Точноста: 20%

35v2200uf electrolytic capacitor 2200 35v 13*25 Квалитетот може да биде избришан на Точноста: 20%

DEN 660.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба). - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата.

Основни својства

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.