.

.

За Hyundai I40 IX20 Veloster Rohens Veracruz Equus Azera За KIA Ceed Venga Автомобил Врата Заклучување на Капак Рефлексивни Налепници Автомобил Стил

За Hyundai I40 IX20 Veloster Rohens Veracruz Equus Azera За KIA Ceed Venga Автомобил Врата Заклучување на Капак

DEN 180.00
DEN 199.68
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница. Нашиот објект е 100% исто како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
За Hyundai I40 IX20 Veloster Rohens Veracruz Equus Azera За KIA Ceed Venga Автомобил Врата Заклучување на Капак Рефлексивни Налепници Автомобил Стил
Опис :
1.Име на производ : Автомобил Врата Заклучување на Капак
2.Боја : Карбонски Влакна Црна, Рефлексивни Црвена, Рефлексивни Bule, Рефлексивни Сребрена,црна Пластика
3. Материјал : пластични+налепница
(Налепница материјал : јаглерод влакна налепница и Рефлексивни налепници,На карбонски влакна не е одраз effer)
4.Применливи автомобил :
За Hyundai I40 IX20 Veloster Rohens Veracruz Equus Azera
За KIA Ceed Venga
5. Пакет : 4pcs по собата.
6. Hight квалитет, боја нема да се промени во 1year.
7. Лесно да се инсталира .
8. Професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

Основни својства

Материјал:
Пластични
Налепница Сместување:
Вратата Внатрешни Работи
Бренд Име:
MyHung
Автомобил Стил:
автомобил додатоци
Авто Дел:
автомобил-стил
автомобил модел 1:
За Hyundai I40 IX20 Veloster Rohens Veracruz Equus Azera
автомобил модел 2:
За KIA Ceed Venga
Производи име:
Автомобил заклучување на Вратата заштитна маска
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof
Автомобил Вратата Заштитна Маска:
Безбедносното возило заклучување на Вратата заштитна маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
поставување заклучување на вратата:
маска за заклучување
Автомобил Заклучување На Вратата:
автомобил вратата маска

Тие исто така купуваат со овој производ.