.

.

2018New Топла Голема Големина 7XL Зима Жените Јакна Parkas Маскирани Тенок Стенд-Јака Медиум Долга Зима Девет Бои Плус Големина Грб CQ201

2018New Топла Голема Големина 7XL Зима Жените Јакна Parkas Маскирани Тенок Стенд-Јака Медиум Долга Зима Девет

DEN 2114.00
DEN 2642.40
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново :
1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти.
2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно.
3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми.
4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други.
5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател. Големина Должина Биста Рамо Ракав cm Инчен cm Инчен cm Инчен cm Инчен XL 74 28.86 96 37.44 38 14.82 58 22.62 2 XL 75 29.25 101 39.39 39 15.21 59 23.01 3 XL 76 29.64 106 41.34 40 15.60 60 14.82 4 XL 77 30.03 111 43.29 41 15.99 61 15.21 5 XL 78 35.10 116 41.73 42 16.38 62 24.18 6 XL 79 30.81 121 47.19 43 16.77 63 24.57 7 XL 80 31.20 126 49.14 44 17.16 63 24.57
Совети : Нашата големина е рачни мерења на локации, може да биде 1-3 см грешка, оваа големина е за повикување само, ве молам да ги примите вид на предмет.

Основни својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
едноставен вкус
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Џебови,Патентите
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Тежина:
1kG
Број На Модел На:
CQ201
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
боја:
бела розова боја црна, сива сини зелена црвена тексас сина камео браун
Големина:
XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL
Сезоната:
Зима
Маскирани:
Yes
Пополнување:
Памук
Материјал:
Полиестер
Јака:
Стенд-јака
Дебелина:
Дебели
Стил:
Тенок
Тип На Модел:
Цврста

Тие исто така купуваат со овој производ.