.

.

Мастило рефил кертриџ LC509 LC-509XL Б.К/LC505 за БРАТ DCPJ100 DCP J100 J105 DCP-J100/DCP-J105/MFCJ200 MFC J200 MFC-J200

Мастило рефил кертриџ LC509 LC-509XL Б.К/LC505 за БРАТ DCPJ100 DCP J100 J105 DCP-J100/DCP-J105/MFCJ200 MFC J200

DEN 722.00
DEN 768.00
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


PROCOLOR рефил инкџет кертриџ LC-509 XL Б.К. (70 ML)/LC-505 XL C/LC-505 XL M/LC-505 XL Y за БРАТ DCP-J100/DCP-J105/MFC-J200..
Оригиналниот нема потреба чип е постојан, само пополнете ја со мастило за да печати!
Резултатите од тестот се како што следува 1) Нови расклопување кертриџ , што е Прикажано подолу
2) нашата нова касети компјутер, на следнава слика
3) мастило касети може да нормалното печатење е следната слика
1)мастило Рефил многу лесно!
2)за Видео и додадете мастило, ги реши вашите грижи

Основни својства

Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
боја:
C,K,M,Y
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC-509/LC-505
Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Б.К/C/M/Y
Мастило:
без мастило
чип:
Нема Потреба Чип
мастило за јачина:
Б.К
Кертриџ Број На Модел:
LC-509XL Б.К/LC-505XL C/LC-505XL M/LC-505XL Y
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
детали:
со кутија.со додатоци
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.