.

.

За Chevrolet Camaro LED Глава Светилка 2009-2014 година SN

За Chevrolet Camaro LED Глава Светилка 2009-2014 година SN

DEN 21360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа е лесно да се инсталира. Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Ве молиме испратете порака до нас пред цел. Позициите и линии за инсталација се исти. Површината стврднување третман
3. Тоа е игра и приклучокот.
Или можете да ги менувате дека во вашата локална професионален пазар. Сите овие главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобил. Овие главата светилки се дизајнирани за Левата рака диск ( управувачот на Левата страна на возилото & Вози на Десната страна на патот). И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Домување е донесен УВ третман
2.
Или можеме да ги менувате светлината шема за да ги собере за Десната Рака Диск ( волан од Десната страна на возилото & се Вози по Левата страна на патот ) тука во Кина.
Предност :
1. Единствената разлика е во светлината на моделот. Директна замена.Боја на домување : Хром. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1. ***Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.Авто Главата Светлина
4. Телефон за контакт Бр.
Сепак,ние треба наплаќаат екстра такса за тоа.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
1.Може да се користи во camaro
5. Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел. 2 ПАРЧИЊА/картон
3.

Основни својства

Бренд Име:
SuperTuning
Автомобил Производител:
Chevrolet
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS+PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
Octavia
Година:
2009-2014
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
10kg

Тие исто така купуваат со овој производ.