.

.

7-8ММ Природна Бела Akoya Образован Бисер/ Школка Бисер Pendant(12MM) Ѓердан 18

7-8ММ Природна Бела Akoya Образован Бисер/ Школка Бисер Pendant(12MM) Ѓердан 18

DEN 483.00
DEN 671.52
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Што е потребно за 7-20 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Европски земји, но тоа ќе потрае 20-50 дена да Јужна Америка е клиенти. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите. Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето надоместокот нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
-Повеќето проблеми може да се реши без да остави негативни забелешки за едни на други.
Политика на враќање
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни.
Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи. Вашата поддршка значи многу за нас.
-Позитивни Повратни информации Ќе Бидат Оставени По Добивањето Повратни информации од Купувачот.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
-Ако не сте среќни поради некоја причина, ве молиме ни e-mail пред да замине negativ e повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. Ако не сте сигурни за вашата земја услуга, ве молиме љубезно ме контактирате за повеќе информации.
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Тогаш контактирајте со нас веднаш. Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја.
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка

Тие исто така купуваат со овој производ.