.

.

LI LOYE 5D Дијамант Везови Четири Сезона Був DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Везана Мозаик DIY Сликарство FZ478

LI LOYE 5D Дијамант Везови Четири Сезона Був DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Везана Мозаик DIY

DEN 189.00
DEN 378.24
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Продавница линк :

Основни својства

Големина:
25X20CM, 30x20cm, 35x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 65x50cm, 70x55cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Li Loye
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Дупчење Област:
дијамант облик:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Тие исто така купуваат со овој производ.