.

.

CirGen Мода Долго Златна Боја Синџир Tassel pendant Јака Синџир Изјава Ѓердан Ѓердан bijoux Накит,D15

CirGen Мода Долго Златна Боја Синџир Tassel pendant Јака Синџир Изјава Ѓердан Ѓердан bijoux Накит,D15

DEN 604.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


100% вистински опис!
Она што ќе се види ,она што ќе добиете.
Ние не сме професионален Фотограф,
па објектот е поубав од фотографијата.
Ви благодариме !
Ставка Детали и Спецификации
Точка БР.
D15
Материјал
Алуминиум синџир
Hummer затворач затворање
Боја
Злато Позлатен
Ѓердан е Периметар
47cm+6cm За
Најдолг Tassel е Должината
47 За
Тежина
88 Грам
Пакување
1 компјутер/1 OPP вреќа
Состојба
Бренд нови
Ексклузивни!Моден Тешки Злато Долго Tassel Тело Синџир Изјава кристал занитвам Јака Ѓердан Накит Објект За Жените се Облекуваат,D15
1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.
2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.
3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
1 . Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
4. Предмети се испраќаат само по уплата.
1. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .
Вашиот задоволни е најважно за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) . Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство е наша цел ! Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, додека да се чувствувате задоволни.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Алуминиум
Pendant Големина:
47 СМ
Бренд Име:
CirGen
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
D15
Функција:
/
Компатибилност:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја:
Црна,сина
Главен Материјал:
Алуминиум синџир,од Легиран,Кристално
Тежина:
168 Gram
Стил:
Телото на синџирот на ѓердан
Стилот 1:
tassel ѓердан
Стил 2:
ѓердан ѓердан
Style3:
pendant ѓердан
Style4:
изјава ѓердан

Тие исто така купуваат со овој производ.