.

.

Комуникациски систем за Ресторан гости пејџер услуги 40pcs табела бел со 4 врвка за околу рака види reciever безжичниот

Комуникациски систем за Ресторан гости пејџер услуги 40pcs табела бел со 4 врвка за околу рака види reciever

DEN 28272.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

00 /парче
Ресторан Табела Повик Систем со 22pcs 433.92 mhz предавател копчиња, 2 часовници и 1 екранот, превозот free US$ 448. може да покаже различни тип на услуга
7. ќе се покаже на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик.00 /set
Ресторан редот paging (пејџер) систем на клиентите serivce повикувајќи 1 предавателот К-999 со 1 екранот К-403 бесплатен превозот САД$ 215.
Комуникациски систем за Ресторан гости пејџер услуги 40pcs табела бел со 4 врвка за околу рака види reciever безжичниот
4pcs Види Зглоб Пејџер Приемник Y-650; може да се покаже времето и различен тип на услуга
40pcs Повик Копчето К-O1-Grey Black
Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник Y-650
1. Тоа може да се работи со сите 433mhz предаватели.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга. покаже currect време кога е на стенд-бај.00 /set
До 2015 најновите Ресторан Повикувајќи Систем со 25 безжична повик копчиња и 1 број екранот, превозот free US$ 414. 100% Водоотпорни
2. 1-копче копче : ПОВИК
5.7 V (Li-ion батерија)
Работат на струјата :
Осетливост : 85d B
Фреквенција : 433.
·Копчиња број може да се дефинира од страна на Екранот Поставување,го копчето може да фиксни или залепите на ѕидот или на маса.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари. Висока осветленост LCD дисплеј со 3 потсетуваат на сцени : звук, вибрации, и со звук и со вибрации
3.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина : > 200m во отворен простор
Димензија : 60*60*22mm
Друга боја копчето за вашата изберете :
Воведувањето на Лентата за Безжична Келнер Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима. Притиснете го копчето на испраќачот, примачот ќе прими безжичен сигнал и екранот (исто така може да биде со глас) кој е повик.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо . и копчето е водоотпорен.Го поздравуваме вашиот ОЕМ. Батеријата е батерија
Технички параметри :
Работен напон : 3.
Апликации :
Безжична Келнер Повик Систем за услуга на :
·Чај или Кафе Куќа
·Ресторани
·Хотел Конференција Соби
·Извршен Јадење Соби
·Бањи и салони
·Здравје и Фитнес клубови
·Болници
·Здравствени Клубови
·Канцеларии
·Масажа Куќа
·Ноќни клубови
·Боречка Улички
·Цркви
·Казина
·Голф и Земјата Клубови
Увеселителен парк Пејџер ресторан за 2015 година нови пристигнување; 1 сет на 1pcs предавател и 10pcs пејџери US$ 377. Не жичен вклучени ,Лесен за ракување
2. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност.
4)Обезбедуваме опуштена атмосфера. 1pc 650 можат да работат со 99pcs копчиња во макс, и може да се врати последните 10 повици. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3.00 /set
Услуга за повик на бел пејџер систем к-300 зглоб види приемникот и на 20pcs табела ѕвончето копчето со едно-копче US$ 329.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.

Основни својства

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
Y-650+O1-GBlack
копчето боја:
Сиво-Црна
Фреквенција:
433.92 MHZ
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Име:
Ресторан гости пејџер услуги
Примена:
Ресторан, кафе, чај куќа, Бар, кафуле, Паб, Спа
Види тип:
Батерија

Тие исто така купуваат со овој производ.