.

.

SUNYIK Слика Камен 4mm Монистра Слоеви Хривнија Тибетската Будистички Wristband со Tassel

SUNYIK Слика Камен 4mm Монистра Слоеви Хривнија Тибетската Будистички Wristband со Tassel

DEN 335.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тип : скапоцен камен Слоеви Тибетански Будистички Нараквица Со Tassel Големина Детали(Приближно) : Вкупна Должина : 60cm-68cm;Мушка : 4mm,142 Монистра;Spacer Мушка : 3mmx1mm,4 Монистра Количина : 1 Влакно Тежина(Приближно) : 19 Грам/Влакно Материјали : Камен Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Број На Модел На:
W
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Никој
Големина Детали(Приближно):
Вкупна Должина
Количина:
1 влакно
Тежина(Приближно):
19 Грам/Влакно
Состојба:
Нови

Тие исто така купуваат со овој производ.