.

.

Црвена/Црна Checker/plaidLanyard Keychain Ѓердан Мобилен Телефон Носителот Значка Носителот на Копчињата ID Вратот Ремени 12pcs/многу keychain

Црвена/Црна Checker/plaidLanyard Keychain Ѓердан Мобилен Телефон Носителот Значка Носителот на Копчињата ID Вратот

DEN 478.08

Од стоката
Достапно е за нарачката


"ЦРВЕНА/ЦРНА ТАЈНА" LANYARD НОВИ
KEYCHAIN
МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН / I. D. НОСИТЕЛОТ
Должина 20.5 инчен
Ширина 18 мм
ГОЛЕМИНА : 52cm(20.5 инчи) должина x 1.8 cm(0.7 инчи) ширина
Добро Информации :
Ние може да обезбеди Пластичен Држач со слободни, Ако е потребно ,
Ве молиме порака до мене кога ќе го купите .
Или ние ќе не испрати во пластичен држач .
Ви благодарам за разбирањето !
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.
Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 5-7 работен ДЕН на плаќање се примени.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .Тоа ќе зависи од поштата & царина.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот
МОРА да СЕ прави сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и
ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
штета или загуба . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно .
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се
сосема нов. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација. Благодарам многу за вашето време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети.

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
100% Сосема Нов
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер
боја:
Црвена/Црна Lanyards
дизајн:
Проверка/plaid
функција 1:
Мобилен носител на лична карта носителот
функцијата 2:
Копчињата за носител на
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.