.

.

Бесплатен Превозот Свадба Декорација 20pcs/многу 10(25cm) Ткиво Хартија Саќе Топки Деца Роденден Декорација Хартија Фенери

Бесплатен Превозот Свадба Декорација 20pcs/многу 10(25cm) Ткиво Хартија Саќе Топки Деца Роденден Декорација Хартија

DEN 1530.00
DEN 1627.20
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Име : Бесплатен Превозот Свадба Декорација 25pcs/многу 10"(25cm) Ткиво Хартија Саќе Топки Деца Роденден Декорација Хартија Фенери Боја : 9 бои, Како фотографии Материјал : Хартија Лист Големина : 25cm во дијаметар Употреба : Ткиво хартија саќе топки имаат долго време беше на декорирање се омилени! Овие Саќе ткиво топчиња се изработени од врвен квалитет ткиво хартија. Користење на неколку саќе топки во различни бои и големини да се создаде слоевит ефект во вашата партија соба! Користење како централен, висат од таванот, или отворање против ѕид. Додадете прекрасна малку боја на вашата следна забава со овие саќе ткиво топки! Тие, исто така изгледа неверојатно во групи од повеќе бои во детската соба или playroom! Пакет содржина : 20 парче
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Основни својства

Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAOCHU
Материјал:
papper
Фенер Форма:
Круг
Број На Модел На:
Хартија топката 25cm
Големина:
25cm in diameter
боја:
9 бои
Спецификација:
0.7-0.9M

Тие исто така купуваат со овој производ.