.

.

Тинејџерскиот двојно гради секојдневен волнени грб мажите во ровот, палта бизнис overcoat mens кашмир грб англија црна, сива каки S - 9XL

Тинејџерскиот двојно гради секојдневен волнени грб мажите во ровот, палта бизнис overcoat mens кашмир грб англија

DEN 3888.00
DEN 4272.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 40 61 96 95 M 42 100 62 96 L 44 104 63 97 XL 46 108 64 98 2 XL 48 112 65 99 3 XL 50 116 66 100 (CM) 4 XL 51 120 5 XL 52 124 6 XL 53 128 7 XL 54 132 8 XL 55 136 9 XL 56 140 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните

Тие исто така купуваат со овој производ.