.

.

LIONZONE 4Pairs/Многу Цвет Точка Чорапи Пролет Нови Пристигна Streetwear Harajuku Kawaii Жените Чорапи Chaussettes Femme Fantaisie

LIONZONE 4Pairs/Многу Цвет Точка Чорапи Пролет Нови Пристигна Streetwear Harajuku Kawaii Жените Чорапи Chaussettes

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Продавница ги обединува најдобрите Кинески бренд, секој стил е внимателно одбран, суровини и материјали, изработка е најдобар. Ние ќе се стремиме да ви овозможи со најдобра цена, најдобра услуга.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
За Испорака
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Враќање & Наплата
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. И, од време на време да се ажурира повеќе стилови.

Основни својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Dot
Бренд Име:
LIONZONE
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
wd6055-zh4
Објектот Должина:
US5-8 Eur35-40
Име:
Chrysanthemum Точка Чорапи
Ткаенина Содржина:
Памук
Луѓе:
Жените , Тинејџери
Сезоната:
Пролет , Есен
Големина:
US5-8 Eur35-40
боја:
4colors
Повод:
Секојдневно, Хип Хоп
Функција:
Се облекуваат , Дише
Тежина:
About 0.12KG
Пакување:
пластична кеса

Тие исто така купуваат со овој производ.