.

.

20pcs DIN7991 М5 x 50 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки

20pcs DIN7991 М5 x 50 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки

DEN 481.00
DEN 534.72
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Повратни информации и Комуникација
1. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест.DIN7991 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки
Плаќања
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Превозот и Поштенски
1. Јас ќе бидам прифатена. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Ви благодариме за соработката. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени .

Основни својства

Број На Модел На:
20pcs DIN7991 М5 x 50
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN7991
Големина:
M5 x 50
Обложување:
Никој

Тие исто така купуваат со овој производ.