.

.

Модерна Дигитална 3D DIY Ѕид Налепница Часовник Спалната Соба се Уште Живот Декорација Дизајнер Часовникот На Ѕидот 3d Ѕид Огледало Часовник Збор

Модерна Дигитална 3D DIY Ѕид Налепница Часовник Спалната Соба се Уште Живот Декорација Дизајнер Часовникот На

DEN 338.00
DEN 422.40
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние, исто така треба вашата 5-ѕвезда коментар за поддршка на нас.
2 - време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
3 - Вера Ли ќе ве информираме кога цел пристигна во вашиот град. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се направи големи нарачки.
3 - Негативни повратни информации. Цел>=$180 Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
За цел : — 1.23 оз Ние работиме за време на празниците. — Купувачи од Европа и Америка треба да се забележи : Ние ќе го користат DHL, кој е исто така бесплатно, за превозот кога вашиот единствена цел е вкупната цена е над $260. Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Answer : ___________________________ Note : часовникот покажувачот боја : Црна час страна, Црна минута страна, Црвена втора рака.com, како Pay Pal, кредитни картички, во реално време, банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Испорака
1 - Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по исплата потврда. — Ние ќе се обидеме потрудиме да им служи на секој од нашите купувачи. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме имајте во предвид испорака на информации за време, и обидете се да се јавите во вашата локална скопска да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Руските купувачи треба да ни остави вашите три-зборот полно име да ви помогне да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Мирен, удобен, прилично Стил : Модерна Класика Европа Краток Цртан филм во Јапонија Стил, Традиционален Кинески, Американски Стил Пастирски Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Шаблон : Цртан филм Портрет Уште Живот Апстракт Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Материјал : Акрилна Пластика Стакло ПВЦ Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Моќ тип : Кварцен Дигитален Креативен Дизајн Дома Ѕидни Часовници Кварц Види 3 D DIY Ѕиден Часовник Кварц Ѕид Налепница Часовник Digital 3 D DIY Ѕиден Часовник Апликација : Коридорот Балкон Двор Дневна Соба и Бања Студија Кујната Дизајн Ѕидни Часовници Боја : Сребрена / Црна (Факултативно) Дебелина : 1mm Powered By : 1 * АА Батерија(не се вклучени) Монтажа Големина : 45 * 45см / 17. Ви благодариме за разбирањето. — Се надеваме дека ќе развие долгорочни бизнис соработка со вас. Карактеристики : Направена од акрилик материјал, претставуваат огледало ефект на ѕидот.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.
3 - Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците, како и со соодветен пакет. ust испрати станица писма до Вера Ли, и Вера Ли ќе ви даде одговори на сите прашања со кои се соочуваат со или сакате да знаете. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата нема да бидат објавени за да ни се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време за било какви прашања.

Основни својства

боја:
Црна
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
50cm
Должина:
50mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Ширина:
50cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Акрилик
Тежина:
120g
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
E4+ Ѕид Налепница Часовник
Функција:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Тип:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики:
ѕидот налепница часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики 2:
Дигитална 3D DIY Ѕиден Часовник
Ѕиден Часовник Карактеристики 3:
дизајнер ѕиден часовник
Име:
Шума креативни дома ѕиден часовник

Тие исто така купуваат со овој производ.